BuyukCanlar | Bilgi Siteniz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BuyukCanlar | Bilgi Siteniz

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Nlite İle Kendi Xp Cd nizi Yapın

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
[Lanetli]
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye
[Lanetli]
Vatanını Seven Görevini En İyi Yapandı®.

Kişi sayfası
Rep Gücü:
Nlite İle Kendi Xp Cd nizi Yapın Img_left1000/5000Nlite İle Kendi Xp Cd nizi Yapın Empty_bar_bleue  (1000/5000)
Başarı Puanı:
Nlite İle Kendi Xp Cd nizi Yapın Left_bar_bleue2000/5000Nlite İle Kendi Xp Cd nizi Yapın Empty_bar_bleue  (2000/5000)
Aktiflik:
Nlite İle Kendi Xp Cd nizi Yapın Img_left3000/5000Nlite İle Kendi Xp Cd nizi Yapın Empty_bar_bleue  (3000/5000)
Nlite İle Kendi Xp Cd nizi Yapın Vide
MesajKonu: Nlite İle Kendi Xp Cd nizi Yapın Nlite İle Kendi Xp Cd nizi Yapın EmptyPaz Kas. 30, 2008 6:34 pm

Buraya Tıklayınız

Programımızı kurduysak programı açıyoruz.İngilizce olarak açılacaktır.Dil seçeneklerinden Türkçe yi işaretleyerek programı Türkçe hale getirelim.

Arkadaşlar programı açtıktan sonra devam a tıklayınız.

Şimdi Xp dosyalarını bir klasör oluşrurarak onun içine atınız.Dosyaları attıktan sonra resimdeki gibi gözat diyerek klasörü seçiniz.Sonra 2-3 saniye bekledikten sonra altta dosya ile ilgili bilgiler önünüze gelecektir.Devam diyerek ilerleyiniz.

Burayı atlayarak geçebilirsiniz.İLK düzenlemede burası boş kalır.Devam diyebilirsiniz.

Arkadaşlar Önünüze böyle bişey çıkacak.Öncelikle xp cd nize serviz paketi (sp) ekleyerek başlayalım
Bu resim yeniden boyutlandırıldı. Tam boy olarak görmek için bu çubuğa tıklayın. Resmin orjinal boyutları 849x626.

Arkadaşlar resimde gördüğünüz gibi servis paketi seç diyerek servis paketinizi seçiniz.Sp niz ne kadar iyi olursa sizin için o kadar iyi olur.Çünkü format sırasında sp yi otomatik yükleyecektir.

Bu resim yeniden boyutlandırıldı. Tam boy olarak görmek için bu çubuğa tıklayın. Resmin orjinal boyutları 883x626.

Arkadaşlar;eğer xp cd sini kendinize yapıyorsanız driverde entegre edebiliyorsunuz.Entegre bölümünden sürücü butonunu tıklayarak buraya geliniz.Sonra driver dosyanızı seçip içerisinde ne kadar .inf uzantılı dosya varsa seçiniz.Autorun hariç.O zaten otomatik olarak setupu da arka plana ekleyecektir.Bu driverleri yükleyecektir.Sizin sonradan yüklemenize gerek kalmaz.

Arkadaşlar .Şimdi ise benim en çok hoşuam giden bölüme geldik.Yükleme yaparken sizden bir takım bilgiler istenir.Mesala CD KEY, Pc adı gibi.Onların hepsini bu programda önceden yazalım.Sonra bizden istemesin.Ki zaten yazdığımızda hiç sormadan kendi devam edecektir.

Katıılımsız Kurulum Butonuna tıkladığınızda önünüze böyle bişey çıkacaktır.
Ve buradan bütün bilgileri yazabilirsiniz.
Benim xxxxx-xxxxx-xxxxx-xxxxx-xxxxx yazdığım yere siz CD key yazınız.

Görmüş olduğunuz gibi yukarıdaki butonlara yıklayarak farklı bilgiler de girebilirsiniz.

Şimdi ise ince ayarlar butonuna tıklayarak bilgisayarımızın formattan sonra ayarlarını yapmış olacağız.Örneğim formattan istediğimiz simgelerin masaüstünde bulunması,Başlat menüsünün görünümü ve ayarları gibi.Ben bir örnek resim koyuyorum.Bu gölümün ayarlanması çok kolay zaten.

Ve arkadaşlar Final bölümümüze yani Windows XP cd mizi bitirmeye geldik.

Astlarım Ve üstlerim Benim ISO ETİKETİ yerine yazdığım yere siz cd nizin istediğiniz ismini yazıyorsunuz.Ve ortadaki ISO OLUŞTUR butonuna tıklıyorsunuz.Masa üstüne ISO formatında WinXP nizi oluşturacaktır.

Oluşturduktan sonra içerisine autorun.inf diye bir metin belgesi oluşturunuz.

Herşey otomatik olacak.Eğer uğraşırsanız Çok güzel bi cd olabilir.

Nlite İle Kendi Xp Cd nizi Yapın

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası